KONST / Litografier / Färglitografi 13899375
nr 1389 9375
Angelica Wiik
(f. 1960), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 193/290, bladets mått: 43x30 cm, oramad
Angelica Wiik, svensk målare född i Stockholm 1960.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 5 april 2021
kl 18:39:51
5/4 15:09:17
5/4 18:29:26